Amaca Göre Çiçekler
Çiçek Kategorileri
Fiyata Göre Çiçekler
Müşteri Hizmetleri

Anasayfa Hakkımızda Ödeme Güvenlik TeslimatSipariş Takibi Yardım İletişim
Hakkımızda

2002 yılında sektöre giren firmamız kendi alanında çıtasını hep yüksek tutmuş ve çiçekçilik sektöründe kendine haklı bir yer bulmuştur. Firmamız kurulduğu günden bugüne adresini değiştirmemiş olup, istikrarlı ve güvenilir olmanın hazzını yaşamakta ve yaşatmaktadır. Firmamızdan günün her saatinde online çiçek siparişi vermeniz mümkündür. Vermiş olduğunuz çiçek siparişiniz ilgili adrese en kısa zamanda teslim edilir. Teslim bilgisi size mail ya da telefon yoluyla bildirilir.

 

İstanbul içinde ki tüm siparişleriniz firmamızca, İstanbul dışında kalan tüm siparişleriniz ise Firmamızın da üyesi olduğu Uluslararası Çiçekçiler Derneği üyelerince karşılanır. Ancak malum olduğu üzere İstanbul içinde de trafik sıkışıklığı ve mesafeler birbirine oldukça uzak olduğundan, acil siparişlerinizde de yine dernek üyesi çiçekçi meslektaşlarımızdan yardım alabilmekteyiz.


Verdiğiniz her çiçek siparişinde aslolanın sizi temsil etmek olduğu bilincinde olan firmamız, tüm çiçeklerinize aynı zamanda kendi etiketini de koyarak yaptığı işin arkasında durmaktadır. Bu bilinçle yaptığımız işimizi son derece severek ve özenerek icra etmekteyiz. Sizi temsil etmek bizim için her zaman mutluluk kaynağı olmaktadır.

Saygılarımızla.

www.yasmincicek.com ailesi

  Fiyata Göre Çiçeklerçiçek
20..50 TL Arası çiçekler
50..75 TL Arası çiçekler
75..100 TL Arası çiçekler
100 TL ve Üzeri çiçekler
  Faydalı Bilgilerçiçek
Saksı Çiçeği Bakımı
Çiçeklerin Anlamı
Burçlar ve Çiçekler
Toprak Seçimi
Yurtiçi Çiçek Siparişi
Yurtdışı Çiçek Siparişi
  Müşteri Hizmetleriçiçek
Nasıl Sipariş verebilirim?
Siparişim Nerede?
Hizli Teslimat Bölgeleri
Sosyal Medyaçiçek
Facebook
Twitter
Google+
  İletişimçiçek
Adreslerimiz
İletişim Formu
Google Maps
Site Haritası
Yasmin Çiçekçi - İstanbul merkezli online çiçekçi firmamızdan Türkiyenin ve dünyanın her yerine online çiçek siparişi verebilirsiniz. İstanbul çiçekçi. İstanbulun her semtine gidiyoruz.
Bu site Ciceklive© Çiçekçi E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır
Üye Ol
Şifremi Unuttum